Книга «7 граней/таланту» Білла Бонстеттера та Ешлі Бауерс практично недоступна широкому читачеві, оскільки видана обмеженим тиражем під егідою TTI Success Insights Ukraine. Її неможливо знайти на ринку «Петрівка», її неможливо придбати у книгарнях, хоч тема дуже важлива – як розкрити свій талант? І як розкрити таланти своїх підлеглих?
Польські фахівці допомагатимуть лікувати українських військових, навчатимуть українських колег, а також перейматимуть досвід України.
Рішення про створення масштабного українсько-польського хабу було ухвалено на зустрічі представників Збройних сил України та Польщі, зокрема керівників медичних ланок в обох арміях, яка проходила ще в травні.
Зараз стали відомі деталі проекту: військово-медичний хаб мають сформувати за три-п’ять років
Про плани зі створення хабу розповів директор Військово-медичного інституту Варшави генерал Гжегож Гелерак у інтервʼю «Укрінформу».
Спочатку польська сторона проводитиме аналіз даних про характер і масштаби санітарних втрат під час війни в Україні.
«Ми надамо доступ до наших знань і можливостей завдяки реалізації низки дослідницьких проектів, що стосуються автономних платформ евакуації поранених, методів і способів лікування різного роду поранень на полі бою, зокрема, опіків», — розповів Гелерак, уточнивши, що зараз ця ініціатива перебуває на етапі розгляду в польському міноборони — там розраховують перейти до виконання через кілька тижнів.
За його словами, польські медики допомагатимуть лікувати поранених українських військових, зокрема у галузях медицини, які зараз складні для українських лікарів — наприклад, такою є щелепно-лицева хірургія. Паралельно з лікуванням військових навчатиметься й український медперсонал.
Гелерак також зазначив, що Польща має намір радикально змінити свій підхід до того, як має виглядати медичне забезпечення під час бойових дій.
Джерело: www.thepharma.media