Мій кабінет
Каталог роботодавців
 • Інше
 • 46 вакансий
 • Аптеки
 • 232 вакансий
 • Виробництво
 • 12 вакансий
 • Маркетинг
 • 25 вакансий
 • Медицина
 • 365 вакансий
 • Продажі
 • 260 вакансий

Pharma HR-club

Що таке Pharma HR Club?
31 травня 2012 року відбулося відкриття Pharma HR-club – майданчики для навчання, обміну досвідом та комунікації професіоналів, які займаються підбором та управлінням персоналом у фармацевтичній галузі. Гості клубу: топ-менеджери, HR-менеджери та керівники зовнішніх служб фармацевтичних компаній.

Темою першої зустрічі спільноти стала «Профілактика управлінських HR-ризиків. Інструменти оцінки персоналу різних етапах реалізації HR-стратегии».

Організатор заходу – компанія «ФАРМА ПЕРСОНАЛ». Учасники Pharma HR-club збираються 3 рази на рік: навесні, восени та взимку.

Зустрічі клубу включають виступи та практичні кейси провідних експертів кадрового консалтингу, бізнес-тренерів, HR-фахівців. На учасників чекає розважальна програма, розіграші призів. Наша мета, щоб гості Pharma HR-club збагачувалися новими практичними знаннями в галузі управління персоналом та кадрового консалтингу, а також мали можливість приємно відпочити та поспілкуватись у дружній обстановці.

Андрій Анучин, директор спеціалізованої рекрутингової агенції «ФАРМА ПЕРСОНАЛ»: «Ідея проводити Pharma HR-club виникла у мене ще 2-3 роки тому. Клієнти агентства – керівники компаній, менеджери з персоналу, керівники зовнішніх служб – висловлювали побажання частіше зустрічатися та спілкуватися. На фармринку фахівці з управління персоналом зустрічаються у ділових колах не часто. До відкриття Pharma HR-club не було як таких, спільних професійних заходів».

Відгуки учасників першої зустрічі Pharma HR-club:
«Складно переоцінити корисність Pharma HR-club для керівників та HR-служб фармкомпаній, а також для покращення надання професійних послуг у галузі консалтингу. На зустрічах клубу ми говоримо предметно про реальні бізнес-ситуації: як вирішувати управлінські питання, що виникають, за допомогою яких інструментів, щоб приймати найправильніші рішення для бізнесу і для людей», - поділилася своїм враженням про відкриття Pharma HR-club Цветослава Йорданова, міжнародний сертифікований бізнес-коуч із Москви.

Менеджер з розвитку персоналу компанії «Натурпродукт-Вега» Андрій Богданов підкреслив, що Pharma HR-club – це чудовий майданчик для отримання нових корисних знань та планів розвитку.

До нових зустрічей у Pharma HR-club!

Зареєструватись, щоб отримувати запрошення на зустрічі учасників Pharma HR-club можна тут: l.bychenok@gmail.com

 

Події Pharma HR-cluba:

13 грудня 2017р. Pharma HR Сніданок. Нова зустріч

24 травня 2017р. Pharma HR-сніданок "Говоримо про важливе в управлінні персоналом"

19 квітня 2016р. Pharma HR-сніданок "Поточна ситуація на кадровому фармацевтичному ринку"

20 березня 2014р. Зустріч Pharma HR-club «Побудова HR-бренду – що виграє бізнес?»

28 листопада 2013р. Зустріч Pharma HR-club «Гредьюейт рекрутмент або рекрутмент студентів-випускників фарм. ВНЗ»

06 червня 2013р. "ФАРМА ПЕРСОНАЛ" відсвяткувала 10 років на фармацевтичному ринку. Тематична зустріч Pharma HR-club "Блиск та реалії корпоративного свята"

20 лютого 2013р. Зустріч Pharma HR-club "Формування кадрового резерву фармацевтичної компанії"

04 жовтня 2012р. Зустріч Pharma HR-club «Практика та теорія мотивації та стимулювання персоналу фармацевтичних компаній»

31 травня 2012р. Зустріч Pharma HR-club «Профілактика управлінських HR-ризиків. Інструменти оцінки персоналу на різних етапах реалізації HR-стратегії»

Календар подій


<Пред След>
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

LinkedIn Facebook ВКонтакте